Luupiv parmupilliorkester koos elektroonika ja südamliku lauluga.

„Mitmekülgsus” on kohane märksõna Cätlin Mägi kontserdi puhul, kus see tilluke ürgne parmupill on pandud kõlama nüüdisaegsete helitöötlusvahenditega, erinevate karedavõitu, kohati veidi traadise tämbriga efektiplokkide ning luuperiga.

Vaheldusrikkust lisab seegi, et parmupill on kasutusel nii rütmi- kui ka meloodiapillina ning seda tihti paralleelselt. Tulemus on ühtaegu nii veenev kui ka kummastav, sest töödelduna omandab see pärimuslugudes ootamatult jõulise ja iseteadliku süntesaatorilikkuse. Domineerivat elektroonilisust tasakaalustavad aga siin-seal kostuv kõrgetooniline pikkvile, sügavad bassised parmupillinoodid ning muidugi ka Mägi enda vahetu ja mõnus lauluhääl.

————————————

Mart Juur: “See on suurepärane plaat, see kõlab nagu AC/DC, aga hoopis teravama rifiga, ikka suurepärane asi on see!”

Rahva oma kaitse, 13. veebruar 2018

——————————————

Koit Raudsepp: “Cätlin on teinud sellised huugid, gruuvid ja luubid, et asi on ühest küljest väga etno, teisest küljest päris elektroonika ja kolmandast küljest kõvasti kiiksu ja kaarega üle võlli!

Mu pill parmupill – parmupillimaailma uute lehekülgede keeramine ja see pisikene, veider instrument, mida Cätlinil, nagu ma olen aru saanud, on vähemalt üks kohvritäis ja see kohver pole mitte väike, saab siin LP-l täiesti uue hingamise. Ta mängibki neid mitmeid ja mängib vägagi innovatiivselt! Ma julgen väita kohe uuelaadselt!”

R2 12. veebruar 2018

CD “Mu pill parmupill” – “My Harp, My Heart”

C Ä T L I N   M Ä G I    R I D E R (allalaadimiseks)

C Ä T L I N   M Ä G I    F O T O D (allalaadimiseks)

Koka nokast

Lüttat-tüttat

Polka

Siidisulgis linnukene

Parmumäng

Soviet skiers

Soolo

Soolo

Vabariigi pillimees