Viimati uuendatud: 27.02.2024

1. Sissejuhatus

See veebisait kasutab küpsiseid. Küpsised on väikesed tekstifailid, mida veebisait salvestab teie seadmesse, kui te seda külastate. Küpsised aitavad meil paremini mõista, kuidas te veebisaiti kasutate ning kuidas saame seda teie jaoks paremaks muuta.

2. Milliseid küpsiseid me kasutame

Me kasutame mitmesuguseid küpsiseid, et parandada veebisaidi toimivust ja teie kasutajakogemust. Allpool on loetletud peamised tüübid, mida võime kasutada:

  • Hädavajalikud küpsised: Need küpsised on vajalikud veebisaidi põhifunktsioonide kasutamiseks ja võimaldavad teil liikuda lehtede vahel ning kasutada veebisaidi põhifunktsioone. Ilma nende küpsisteta ei pruugi veebisait korralikult toimida.
  • Jõudluse ja analüüsi küpsised: Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad veebisaiti kasutavad, näiteks milliseid lehti külastatakse kõige sagedamini ja kas kasutajad saavad viguõigustusvahendeid. See teave aitab meil mõista, kuidas saame oma veebisaiti paremaks muuta ja kasutajakogemust parandada.
  • Funktsionaalsuse küpsised: Need küpsised võimaldavad meil salvestada teie valikuid ja eelistusi ning pakkuda laiendatud funktsioone ja isikupärastatud sisu. Näiteks võime kasutada neid küpsiseid teie eelistuste meeles pidamiseks, kui naasete veebisaidile hiljem.

3. Kuidas saate küpsiseid hallata

Te võite igal ajal oma brauseri seadete kaudu küpsised keelata või kustutada. Palun märkige, et kui keelate küpsised, võib see mõjutada veebisaidi funktsionaalsust ja kasutajakogemust.

4. Küpsiste poliitika muudatused

Me võime seda küpsiste poliitikat aeg-ajalt uuendada, et kajastada muudatusi meie küpsiste kasutamises või õigusaktides. Soovitame teil seda lehekülge perioodiliselt külastada, et olla kursis meie küpsiste kasutamise tavade muudatustega.

5. Kontaktandmed

Kui teil on küsimusi selle küpsiste poliitika või meie küpsiste kasutamise kohta, võtke palun meiega ühendust järgmistel kontaktandmetel:

Cätlin Mägi
catlincatlin@gmail.com
+372 53433756
https://catlin.ee/catlinist/kontakt/